Integracja Odoo z systemem telefonii VoIP Peoplefone Polska S.A.
Redakcja

Integracja Odoo z systemem telefonii VoIP Peoplefone Polska S.A.

Jeśli Twoja firma korzysta już z usługi VoIP operatora Peoplefone Polska S.A lub chcesz zapewnić swoim użytkownikom ODOO bezpośrednie połączenie z obsługą telefoniczną, to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Foto: Cottonbro studio

Kontakt telefoniczny z klientem to nieodłączny element pracy wielu działów w firmie. Wyszukiwanie informacji o kliencie, pozyskiwanie jego numeru i finalnie kompletowanie całej bazy danych to bardzo czasochłonne zadanie. Automatyzacja usługi głosowej dzięki integracji CRM z VoIP to często kluczowe rozwiązanie, które finalnie przekłada się na zwiększenie efektywności pracy. Dyrektorzy oraz menadżerowie sprzedaży, często szukają sposobów, w jaki sposób usprawnić powtarzalne wykonywane zadania, aby pochłaniały mniej czasu, a ich działy handlowe były bardziej wydajne. Dzięki temu czas na takie codzienne zadania będą poświęcać na właściwą rozmowę z klientem. Zarówno w zespołach sprzedaży, jak i BOK taka automatyzacja to jedno z kluczowych rozwiązań.

Odoo umożliwia automatyzację wszystkich procesów biznesowych jednym prostym systemem. To pakiet aplikacji biznesowych typu open source, które usprawnią działania Twojej firmy na wszystkich polach: CRM, MRP, HRM, eCommerce, księgowość, sprzedaż, zarządzanie projektami, zarządzanie produkcją, POS i wiele innych. Dzięki wykorzystaniu tego oprogramowania, kierowanie firmą i integracja procesów biznesowych stają się niezwykle proste i intuicyjne.

Dzięki integracji VoIP proces dzwonienia do klientów oraz jego cała historia staje się automatyczna. Konsultanci nie muszą wychodzić z oprogramowania CRM, aby wykonywać połączenia. W większości przypadków funkcja „kliknij i zadzwon” umożliwia natychmiastowe zainicjowanie rozmowy telefonicznej z klientem. Ta integracja pozwala również na wszechstronną funkcjonalność identyfikacji dzwoniącego. Konsultanci widzą, to jaki klient do nich dzwoni a dzięki temu w szybszy sposób są w stanie przejrzeć całą historię transakcji z konkretnym klientem, nie pytając o dodatkowe informację.

Integracja Peoplefone z Odoo odbywa się za pomocą wprowadzenia danych SIP do systemu Odoo. Nie wymaga instalacji kolejnych modułów, gdyż jest to w standardzie. Cała obsługa telefoniczną obsługiwana jest za pomocą VoiP. Skrót ten pochodzi od angielskiego Voice over Internet Protocol i oznacza technologię pozwalającą na przesyłanie głosu przez internet. W ostatnich latach zyskuje ona coraz większą popularność i jest coraz częściej wykorzystywana w wielu firmach. Wielu nowych użytkowników szybko poznaje zalety VoIP. Jednymi z nich jest jej dostępność i szeroko rozumiana mobilność. Usługa jest dedykowana dla firm, które chcą uniknąć drogich połączeń, inwestycji w sprzęt, oraz sprawnie i szybko uruchomić usługę mogącą działać z dowolnego miejsca gdzie jest dostęp do Internetu.

Usługa SIPTRUNK należy do nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych, zyskujących coraz więcej użytkowników, dlatego operator Peoplefone Polska S.A. stawia na jej rozwój, sprawiając, by przynosiła jeszcze większe korzyści klientom. Usługę można uruchomić w ciągu jednego dnia roboczego pod odpowiednie rozwiązanie telekomunikacyjne, dobierając właściwe numery komórkowe, stacjonarne czy zagraniczne i definiując pożądaną liczbę kanałów na rozmowy, a parametry te nie mają już ograniczeń technicznych, a są jedynie wyborem biznesu.  

Z uwagi na dużą konkurencyjność rynku, doskonała obsługa klienta oraz dobrze zorganizowany dział handlowy, nieraz decyduje pomiędzy finalnym wyborem kontrahenta. Stąd też integracja systemu ERP/CRM z systemem VoIP daje wymierne korzyści i powinna być kluczowym zagadnieniem. 

Automatyzacja usługi głosowej dzięki integracji CRM z VoIP to często kluczowe rozwiązanie, które finalnie przekłada się na zwiększenie efektywności pracy

Najnowsze w naszym serwisie

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.

Zainteresują Ciebie również

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.

Prezentacja oferty

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.
Integracja Odoo z systemem telefonii VoIP Peoplefone Polska S.A.
Redakcja 15 listopada 2022

Chciałbyś się znaleźć w katalogu?


Skontaktuj się z nami

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco i poznawać najlepsze praktyki dot. cyfryzacji w firmach. 


Udostępnij ten artykuł
Archiwizuj